• 0532 576 75 83

  • 7 / 27 Hizmet

Menu Close

Bursam

Bursam Evden Eve Nakliyat firması, sizlere kaliteli şehir içi evden eve nakliyat hizmetini sunmaktadır. Yoğun iş temposundan veya farklı sebeplerden dolayı evinizi taşımaya fırsat bulamayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ev taşımak için gerekli olan donanıma sahip olamayabilirsiniz. Bu durumlar karşısında yapmanız gereken şey, nakliyat firması ile iletişime geçmek olmalıdır.
Ancak günümüz de korsan nakliyat firmaları ve işini bilmeyen amatör evden eve nakliyat firmaları bulunmaktadır. Uygun fiyatlara bu işlemi yaptıkları için sizlere çok cazip fiyat teklifleri sunabilirler. Ancak, resmi olarak hiçbir dayanak olmadığı için ortaya çıkacak olumsuz durumlar da bir muhatap bulabilmeniz mümkün değil ve amatörce taşımış olduğu ürünlerden de sorumlu olmayacaklardır. Şehir içi evden eve nakliyat sırasında oluşabilecek zarar verilmiş olan ürünler karşısında muhatap bulamaz ve sizin mağdurluğunuzu karşılayacak güçleride olmayacaktır.

Bu tarz olumsuz durumlarla karşılaşmamak için uzun yıllardır bu işi profesyonel ve resmi olarak yapan Bursam nakliyat firması ile iletişime geçmelisiniz. Firma ile kurmuş olduğunuz irtibat neticesinde sizlere eşyalarınızın nereden nereye taşınacağı sorulmaktadır ve eşyalarınızın nerede olduğu sorulmaktadır. Örneğin A sokak ve ilçeden 4 üncü kattan 3+1 daire den alınacak eşyalar , b sokak ve ilçeden 7 inci kata evden eve nakliyat olacak şeklinde belirtilirse ; Yapılan incelemenin nedeni, taşıma sırasında gerekli olan donanımların belirlenmesi ve bu nakliyat sürecinin maliyetinin belirlenmesidir.
Belirlenen maliyet ve size özel indirimler neticesinde sizlere teklif sunulmaktadır. Teklifin kabul görmesi halinde karşılıklı sözleşme imzalanır ve taşınacak eşyalar sigortalanır. Nakliyat öncesi bu süreçler hallolduktan sonra taşıma işlemine geçilir.

Arkadaşınla Paylaş
Call Now ButtonARAYINIZ